De rol van Schipper Kozijnen

De relatie met De Verbinding past in de bedrijfsvisie van Schipper Kozijnen. Binnen het bedrijf denken wij graag in kansen en mogelijkheden. Wij zien daarom ook kansen in de capaciteiten van de gehandicapten.

In onze relatie met de Verbinding geven wij hieraan vorm door o.a.:

  • Een jaarlijkse toezegging van gegarandeerde 10.000 productie-uren 
  • Verzorging van alle commerciële en technische know-how 
  • Verantwoordelijkheid te nemen voor alle garantie, nazorg en aansprakelijkheid 
     

Training aan vakmensen door vakmensen 
Iedere werknemer is tot in de fijne kneepjes van het vak opgeleid door de eigen werknemers in het fabriek op het hoofdkantoor van Schipper Kozijnen BV te Opmeer. De eerste medewerkers waren afkomstig uit de drie noordelijke provincies, maar ook uit andere regio’s was er interesse. 

Ook aanvullende trainingen worden uitgevoerd door Schipper Kozijnen. Dit is met name van toepassing indien er een nieuwe werknemer wordt aangenomen of als er binnen het huidige productieassortiment voor Schipper Kozijnen nieuwe producten worden toegevoegd. Zo kan de garantie die u van ons gewend bent gegarandeert blijven.
 

Maatschappelijk partner van Schipper Kozijnen